Değer Verilmeyen İnsan’ın Hikayesi…

Merhabalar.

Kadınlara yaşatılan acılar, onları seks objesi olarak gören bütün erkeklerden gerçekten nefret ettiğimi ilk önce dile getirmek istiyorum.
Her kadın mutlu aile hayatı kurmak, çevresinin onlara karşı kötü gözle bakmamasını ister. Sevilmek ve sayılmak ister. Değer verilmesini ister kendine. Aşk hayatının sansasyonel gitmemesini ister. Ben de bunun için çabalardım, ama artık durdum. İstemiyorum. Her şeyden bıktım. Bunaldım. Belki tacize uğradım, belki uğramadım gözünüzde. Ama bunu anlatmak istedim, çünkü hiç iyi değilim.

Yaşadığım olay o kadar kötü etkiledi ki beni, psikolojim inanılmaz bozuk.

Bunu yapan kişi “Kadınların acı yaşamasını ve kadınların tacize uğramaması için kendini sempozyumlara ve faaliyet gösteren topluluklara” destek verdiğini belirten adamın teki!

Buna inanarak sosyal medya üzerinden tanıştıktan sonra buluşmaya karar verdik. Adam o kadar akıllı konuşuyor ki, erkeklere karşı güvenimin o denli yitirdiğimi belirtmeme rağmen; bana ondan korkmamamı ve onun da gönüllü bir birey olduğunu belirtti her dakika.
Ben salak ve saf, artık darbe yemekten iflahı kurumuş ben! onu dinledim ve sahil kenarında bir içkili mekanda alkol aldık. Bilmediğim bir içkiyi bunu içelim, çok iyi diyerek içirmesi sonucu sarhoş oldum.

Kendisi buralara yakın olduğu ve yürüyüş yaparak açılabileceğimi belirterek beni kolumdan tutup yürüttü. Hemen 10 mt ileride arabası olduğunu ve beni olduğum yerde bekleterek arabasını almaya gitti. Tepki veremiyordum. Arabasına bindirip, hiç bilmediğim ıssız ve karanlık yollardan manzarası olan bir yere çıkarttı. Burada konuştu ve beni de konuşturmaya çalıştı.

Aşktan ve kendi yaşamak istediklerinden bahsettikten sonra, bana o cümleyi söyledi. “Senden gerçekten hoşlandım. Eğer hoşlanmasaydım, etkilenmeseydim, şu an buraya gelmek için zamanımı harcamazdım. Ben uzun süreli ilişki arayan ve aşk yaşamak isteyen biriyim. Sen o kişisin ve ortak yönümüz o kadar çok ki, hayatında hep kalmak istiyorum.” diyerek konuşmaya başladı ve bir çoğunu hatırlayamadığım…

Sonra bana uzun uzun bakıp, beni öpmeye kalktı ve geri çekildim. Bunları isteyemeyecek kadar doluydum. Kötü oldum. Ben cinselliğe doğmuş bir adamım diyerek beni o an kandırdı ve rahat olalım diye başka yere götürdü. Tepki veremedim, dur diyemedim. Ondan sonra olanları yazamıyorum, ellerim engel oluyor..

Ben o gün saat kaç oldu farkında bile değilim ve eve geç kaldım. Ailemden inanılmaz tepki aldım, ki zaten onlarda bile bıkmıştım. 26 yaşındaki bir bayana (bana!) saygı duymayan ve engeller koyan geri kafalı ailem.. Eve gittiğimde bana sosyal medyadaki hesabını sileceğini ve benimle mutlu olduğunu, benden inanılmaz hoşlandığını ve hayatında bana yer vereceğini belirtti. İstediğim buydu. Ama güvenemedim, içim çok tuhaftı. İnanmak istemiyordum, ama inanmaya çalışıyordum. Çünkü insanları kırmak istemeyen, karşımdaki insanlara değer veren biriyim.

Günler sonrasında ona karşı bir şey hissettiğimde, bunu çok net belirttim. Bana kalktı ve “Ben senin aradığın, ilişki isteyen ve aşk arayan biri değilim. Ben sadece cinselliği yaşayabileceğim ve benimle takılan bir insan arıyorum.” dedi! Bunu bana günler sonra söyledi! Ne değişti? Benimle bir çok şeyi yaşamak için bana hep güzel cümleler kurdu ve sonra ben yanaşmayınca, konuyu aşka doğru itince ben yapamam, edemem dedi.

Ben cinselliğe doydum, ben aşk arıyorum diyen adamın; kadınları bu şekilde tavladığını ve sevgili olmadan cinselliği yaşamak istemeyen kadınlarla, kendisiyle sevgili imajı verip bir şeyler yaşamak isteyen adamı anlattım size..

İşin en ilginç yanı, bu adam “Kadınlar tacize uğramasın diye size destek veren adam. Annesi ve kız kardeşi olan” bir insan! İnsan diyemiyorum buna ve beni 4 günde hayattan soğuttu.

Bana ümitler verip zor anımda yanımda bir anda beliren ve istediğini aldıktan sonra saçma salak nedenlerle terk eden bir erkek profili anlattım size.

O da burada ve umarım bu yazdıklarımı okuduktan sonra bunları bana yaşatanın kendisi olduğunu anlar.
O kadar kötü şeyler yaşadım ki, sadece mutlu olmak istedim. Her şey güzel ilerlesin, sorun olmasın. Ama battım, batırıldım. Psikolojim iyice bozuldu ve intihar etmeyi dahi düşünüyorum.

Umarım mutludur. Bir kadını daha hemcinslerinden soğuttu ve iş hayatından, günlük hayatına tedirgin bir şekilde ve korunmasız olduğunu bana tekrar gösterdi.

Böyle insanlardan nefret ediyorum!

[got_back]